Kim jesteśmy

Start    O firmie    Kim jesteśmy

W oklejaniu samochodów ( w tym przyciemnieniu szyb, stylizowaniu elementów karoserii ) specjalizujemy się od blisko 20 lat. Nasza firma powstała w 2000 roku i z powodzeniem zyskiwała uznanie w oczach gliwiczan i nie tylko. Nasz profil na Facebooku śledzi blisko 2 tys. użytkowników i liczba ta stale rośnie. Możemy pochwalic się setkami udanych realizacji, do których zawsze podchodzimy z tym samym entuzjazmem i dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół. Każde oklejane auto jest dla nas zupełnie nowym wyzwaniem i traktujemy je bardzo indywidualnie. Nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie, a wąska specjalizacja sprawia, że dysponujemy własną metodyką pracy kształtowaną od wielu lat i wciąż rozwijającą się. Oddajecie zatem wasze pojazdy w bezpieczne ręce profesjonalistów. Wieloletnie doświadczenie w przyciemnianiu szyb pozwoliło nam na skrupulatny wybór materiałów spełniających najwyższe standardy na rynku. Od lat używamy folii takich producentów jak: 3M, Arlon, czy Avery Dennison.

Kim jesteśmy, folia przeciwsłoneczna, bezinwazyjne przyciemnianie, folia samochodowa

Jesteśmy również otwarci na współpracę z lokalnymi salonami samochodowymi, komisami czy dealerami. Pracujemy wówczas również na terenie placówki naszych partnerów biznesowych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług na terenie Gliwic. Korzystna i dogodna lokalizacja sprawia, że chętnie odwiedzają nas również klienci z Knurowa, Zabrza, Bytomia, Tarnowskich Gór, Rudy Śląskiej, Chorzowa czy Katowic.

Marki samochodów

Oklejamy i przyciemniamy szyby we wszelkich markach i typach samochodów

Jesteś dealerem samochodów osobowych?
Współpraca z salonami oraz komisami.  • Napisz jak mamy się do Ciebie zwracać
  • Wpisz właściwy numer telefonu lub adres e-mail

  • Napisz jak mamy się do Ciebie zwracać
  • Nazwa Twojego salonu / firmy (opcjonalnie)
  • Wpisz właściwy numer telefonu
  • Wpisz właściwy adres e-mail
  • Opisz formę naszej współpracy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Darkstudio Dariusz Halecki z siedzibą w Gliwicach, w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane za pośrednictwem powyższego formularza.
Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/am się z poniższą informacją:
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Darkstudio Dariusz Halecki z siedzibą w Gliwicach ul. Tarnogórska 12, 44-100 Gliwice, NIP: 969-113-17-48. Możesz skontaktować się z naszym Studiem wysyłając wiadomość e-mail na następujący adres: info@darkstudio.pl. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu obsługi tego zapytania; a jeśli wyraziłeś na to zgodę, będziemy przekazywać Ci interesujące informacje o nowościach w ofercie. Możemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom realizującym usługi w naszym imieniu lub podmiotom odpowiedzialnym za obsługę Twojego zapytania. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe do czasu cofnięcia przez Ciebie zgody na ich przetwarzanie, bądź też tak długo, jak będzie to konieczne do utrzymywania kontaktu w związku z obsługą Twojego zapytania.
W każdej chwili masz prawo zażądać od nas dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania; wnieść sprzeciw wobec ich przetwarzania; otrzymać od Administratora swoje dane osobowe w ustrukturyzowanym formacie powszechnie nadającym się do użytku maszynowego oraz przesłać je innemu administratorowi (prawo do przenoszenia danych osobowych). Możesz cofnąć wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych osobowych wysyłając stosowną wiadomość e-mail na adres: info@darkstudio.pl lub też wnieść skargę do właściwego organu nadzorczego, jeżeli uznasz, że przetwarzane przez Administratora dane naruszają obowiązujące w tym zakresie przepisy prawne. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi Twojego zapytania. Całość polityki prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowościach w ofercie handlowo-usługowej Darkstudio przesyłanych drogą eletroniczną przez nas lub podmioty powołane przez nas do tego celu.

Wyrażenie zgód oznaczonych gwiazdką () jest wymagane przed wysłaniem tej wiadomości.